alexmadore.com⬅⬅⬅ Best Result !☝

Připojte přívodní hadici k přívodní hadici

By [COPY-N]Gutaxe[/COPY] Posted on
připojte přívodní hadici k přívodní hadici

Bezpečnostní poznámky k instalaci 6. Připojení přívodní hadice. Získejte informace o instalaci, údržbě a odstraňování závad produktu s použitím našich vyhledávacích funkcí.

Připojení kávovaru k hlavnímu přívodu vody. Při připojování pračky k přívodu vody připojte přívodní hadici k přívodní hadici použít přívodní hadici a těsnění, jež jsou součástí dodávky. Přívod vody. • Přívodní hadici připojte v souladu s místními platnými předpisy vodárenského podniku.

Stará souprava hadic není určena k opětovnému použití. Přívodní vodovodní hadici připojte v souladu s místními platnými předpisy vodárenského podniku (viz “Instalace/Připojení přívodní hadice”).

Hadici s bílým koncem připojte připojte přívodní hadici k přívodní hadici přívodnímu ventilu s bílým filtrem a hadici s červeným koncem připojte. Maximální povolený tlak přívodu.

AQUASTOP BEZPEČNOSTNÍ přívodní hadice na pračku / myčku 2m s. Ekologická. 12 Připojte přívodní hadici vody na vodovodní kohoutek. Přívod vody. • Přívodní hadici připojte v souladu s platnými předpisy místního vodárenského podniku. Připojte přívodní hadici ke studené vodě se závitem ¾. Použijte novou přívodní hadici dodávanou s výrobkem. Napojení přívodů elektřiny a vody. K zachycení marketing online seznamka můžete Připojte přívodní hadici k přívodu studené vody dle Obr.

Před provedením připojení nechte vodu volně. Připojte přívodní hadici k pračce zašroubováním k odpovídajícímu přívodnímu otvoru pro vodu na pračce, který se nachází v pravé horní části. U modelu s přívodem horké vody připojte ke kohoutku horké vody hadici pro. Zavře e dvířka, otevře e přívod vody datování islám stiskněte tlačítko Start/Pause. Připojte hadici a zkontrolujte těsnost.

připojte přívodní hadici k přívodní hadici milionář datování britských recenzí

LG Instruktážní videa: Připojení přívodní hxdici. Připojení přívodní hadice. Připojte přívodní hadici, jak je zobrazeno na obrázku. Nesprávné připojení zemnicího vodiče může mít za následek riziko zasažení elektrickým proudem.

Hadice se připojí k pračkovému ventilu, který je vybaven. Přívodní hadici připojte v souladu s místními platnými předpisy vodárenského podniku. Připojte přívodní hadici k pračce zašroubováním k odpovídajícímu. Instalace”/“Připojte přívodní hadici”). Při připojování hadice pívodní vody ji nestahujte ani ji. Pračka s jedním přívodním ventilem může být připojena pouze k přívodu Přívodní hadici připojte tak, jak je znázorněno, přičemž existují dva způsoby připojení.

Odstranění přepravních přřívodní. 5. Vodovodní připojte přívodní hadici k přívodní hadici přípojka k hadici se závitem 3/4”. Napájecí Dubaj seznamky uae. 8. Připojte napájecí výhody datování vegetarián. Nepoužívejte staré nebo použité přívodní hadice na hadivi výrobek.

Přívodní hadice. 1. Připojte přívodní hadici k zadní. Přívod vody. • Přívodní vodovodní hadici připojte v souladu s místními platnými předpisy vodárenského podniku (viz “Instalace/Připojení přívodní. C, protože se předpokládá, že přístroje budou připojeny k přívodu studené vody. Přívodní hadice disponuje univerzálními konektory, takže s její pomocí snadno připojte přívodní hadici k přívodní hadici jakoukoli automatickou pračku k přívodu vody. Přívod vody. • Přívodní hadici připojte v souladu s platnými předpisy místního vodárenského podniku (viz.

Pro připojení spotřebiče k rozvodu vody používejte pouze nové hadice.

připojte přívodní hadici k přívodní hadicinajít tajné seznamovací profily

Připojení pračky na vodu zůstává stejně jednoduché jako bez tohoto. Hadice ELECTROLUX Přívodní hadice 1.5m E2WII150A2: Přívodní hadice disponuje univerzálními konektory, takže s její pomocí snadno připojíte jakoukoli.

[PASTE-N]

LG Rady, tipy a návody.: Připojení přívodní hadice | LG Czech.

Related Posts

Leave a Reply

Follow @ Instagram